Skip to main content

Boat.Systems powstało w 2017 roku z potrzeby stworzenia firmy, w której będzie chciało się pracować i z którą będzie chciało się współpracować. Po kilku latach możemy śmiało powiedzieć, że nam się udało.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgraną załogą specjalistów, którzy codziennie pokonują oceany technologii, projektując i budując różnorodne systemy IT. Mamy za sobą dziesiątki zrealizowanych projektów – audytów IT, konsultacji IT, modernizacji technologicznych i licencyjnych, migracji oraz wdrożeń – wykonanych dla kluczowych przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Od wielu lat rozwijamy swoje umiejętności w obszarze bezpieczeństwa, archiwizacji i odtwarzania danych oraz wirtualizacji środowisk informatycznych.

Jak działamy?

Dzięki bogatym doświadczeniom potrafimy ocenić skalę i złożoność projektu. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy z Klientem o możliwych rozwiązaniach, skupiając się na oczekiwanej funkcjonalności, jakości oraz przewidywanych kosztach. Przedstawiamy wady i zalety zaproponowanych opcji, uwzględniając specyfikę branży, posiadaną infrastrukturę, perspektywę rozwoju biznesu. Zawsze nawigujemy naszych Partnerów, by bezpiecznie dotarli do celu, czyli podjęli przemyślane decyzje i budowali nowoczesne IT.

Z kim współpracujemy?

Swoje usługi kierujemy do średnich i dużych przedsiębiorstw z całej Polski, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Wśród naszych Klientów znajdują się liderzy z branż: motoryzacyjnej, spożywczej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej czy energetycznej.

Integracja systemów informatycznych, obsługa i outsourcing IT - Boat Systems sp. z o.o.

Posiadamy i dystrybuujemy także własny produktBoat.Alert, który został stworzony z myślą o zapewnieniu całodobowego monitorowania systemów informatycznych i usług, analizy zgromadzonych danych oraz przewidywania przyszłości środowiska IT w firmie klienta.

Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

Sprawdź