Skip to main content

Cyberbezpieczny Samorząd
a dyrektywa NIS2

28 września 2023
12:30

webinar
ON-LINE

Rejestracja
[ link ]

28 września organizujemy webinar „Cyberbezpieczny Samorząd a dyrektywa NIS2” skierowany do pracowników działów IT i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji w Urzędach i Jednostkach Samorządu Terytorialnego.

Podczas spotkania przybliżymy technologie wpisujące się w program Cyberbezpieczny Samorząd oraz nowe wymagania dla dokumentacji Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Polityk Bezpieczeństwa Informacji w Jednostkach Samorządu Terytorialnego, wynikające z dyrektywy UE NIS2, która wejdzie w życie już w przyszłym roku.

Zdradzimy także kilka praktycznych konceptów na udaną współpracę w zespołach o różnorodnych kompetencjach: technicznych i zajmujących się bezpieczeństwem poza IT.

W trakcie webinarium przewidziany jest krótki panel z odpowiedziami na pytania.

AGENDA

12.30 12.45 Krótka prezentacja firmy i programu Cyberbezpieczny Samorząd
12.45 13.10 Jak zadbać o bezpieczeństwo danych? – Boat.Alert jako rozwiązanie klasy SIEM, wykorzystujące oprogramowanie IBM Qradar
13.10 13.40 Nowe wymagania dla dokumentacji Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Polityk Bezpieczeństwa Informacji w Jednostkach Samorządu Terytorialnego, wynikające z dyrektywy UE NIS2
13.40 14.00 Odpowiedzi na pytania uczestników – Q&A